Otwarcie rachunku demonstracyjnego w celu wypróbowania różnych platform transakcyjnych przynosi wiele korzyści. Istnieją trzy różne rodzaje kont demo i można wybrać ten, który najbardziej odpowiada naszym potrzebom. Do założenia konta można użyć serwisu takiego jak Plus500 lub EasyMarkets, można też otworzyć osobne konto w innym domu maklerskim. Nie należy jednak polegać na wynikach rachunku demonstracyjnego w celach handlowych. Często nie są one zgodne z rzeczywistymi wynikami.

MetaTrader 4

Aby rozpocząć pracę z rachunkiem maklerskim MetaTrader 4 demo, otwórz go, wykonując poniższe kroki. Po pierwsze, wybierz typ rachunku. Następnie wybierz dźwignię finansową. Ta ostatnia określi stosunek między kapitałem własnym a pożyczonym. Następnie określ wysokość początkowego depozytu w podstawowej walucie. Po wybraniu odpowiednich parametrów, kliknij na “Zarejestruj się”, aby otworzyć swoje nowe konto. Po zakończeniu ustawiania parametrów należy wpisać swoje imię i nazwisko. Będziesz musiał również podać nazwę użytkownika i hasło do swojego rachunku.

Rachunek demonstracyjny MetaTrader 4 pozwala na handel różnymi parami walutowymi i walutami bez ryzykowania pieniędzy. Do rachunku demo dołączone jest 10 000 PS w wirtualnej walucie. Jeśli jednak zdecydujesz się otworzyć rachunek rzeczywisty, będziesz musiał zainwestować prawdziwe pieniądze. Korzystając z konta demo, możesz nauczyć się analizować dane rynkowe i budować swoją pewność siebie w środowisku całkowicie wolnym od ryzyka. Rachunki demonstracyjne są wyposażone w te same bezpłatne dodatki i wskaźniki, co rachunek rzeczywisty.

Kiedy jesteś gotowy do handlu, skorzystaj z rachunków demo oferowanych przez różnych brokerów. Większość brokerów oferuje bezpłatny 30-dniowy okres próbny, pod warunkiem, że zarejestrujesz się na konto premium. Po zakończeniu pracy na rachunku demonstracyjnym można przejść do prawdziwej gry. Rachunek demonstracyjny to świetny sposób na przećwiczenie umiejętności i technik, których nauczyłeś się podczas handlu online. Upewnij się tylko, że wybrałeś brokera, który oferuje bogate konto demo.

Plus500

Zanim zaczniesz handlować prawdziwymi pieniędzmi, powinieneś otworzyć konto demo Plus500. Możesz użyć tego konta, aby zapoznać się z platformą i nauczyć się różnych funkcji. W tym celu należy kliknąć kartę Menu i przełączyć się na tryb ciemny. W przypadku wystąpienia trudności z platformą zawsze można skontaktować się z zespołem obsługi klienta Plus500 w celu uzyskania pomocy. W przypadku trudności z obsługą platformy handlowej można skorzystać z funkcji czatu na żywo na platformie Plus500, aby porozmawiać z agentem na żywo.

Czytaj również:   W co inwestować krótkoterminowo

Można również skorzystać z konta demo Plus500, aby przećwiczyć strategie handlowe bez dokonywania wpłaty. Konto demo będzie jak najdokładniej naśladować rzeczywisty rynek. Wirtualna waluta będzie uzupełniana automatycznie, gdy jej wartość spadnie poniżej określonego progu. W ten sposób można przećwiczyć swoje strategie, a następnie przejść na platformę do handlu na żywo, aby w pełni wykorzystać możliwości konta demo. Można również ćwiczyć z różnymi popularnymi instrumentami handlowymi dostępnymi na platformie Plus500.

Aplikacja Plus500 działa tak samo jak pełna platforma. Można wybrać aktywa, wybrać kwotę inwestycji, sprawdzić liczby i kliknąć przycisk kupna lub sprzedaży. Można również wprowadzać zmiany do swoich transakcji, takie jak alerty cenowe czy poziomy stop-loss. Aplikacja oferuje wszystkie funkcje pełnej platformy, choć rozmiar ekranu jest ograniczony, co sprawia, że nie sprzyja analizie technicznej. Jest to świetny sposób na przećwiczenie handlu na platformie Plus500 i zdobycie doświadczenia przed dokonaniem prawdziwego depozytu.

EasyMarkets

Jeśli nigdy wcześniej nie handlowałeś, założenie demonstracyjnego konta maklerskiego easyMarkets to doskonały sposób, aby nauczyć się inwestować w różne akcje. Interfejs jest łatwy w użyciu, a bilet transakcyjny znajduje się na środku ekranu. Górne menu pokazuje stan konta, kwotę ryzyka, statystyki zysków/strat oraz poziom depozytu zabezpieczającego CFD. Możesz wpłacić środki, aby handlować prawdziwymi pieniędzmi, a dostęp do Twojego portfolio nie wymaga podania hasła.

Po utworzeniu konta otrzymasz wiadomość e-mail z danymi konta. Pamiętaj, aby zweryfikować swój adres e-mail, aby uniknąć fałszywego potwierdzenia i zachować bezpieczeństwo swoich danych logowania. Po potwierdzeniu adresu e-mail możesz uzyskać dostęp do swojego rachunku demonstracyjnego. Aby to zrobić, przejdź na stronę główną easyMarkets, kliknij menu u góry, przewiń stronę w dół i wprowadź dane konta demo.

Aby otworzyć rachunek demonstracyjny EasyMarkets, musisz posiadać numer telefonu i adres e-mail. Będziesz mógł korzystać z różnych platform handlowych, w tym MetaTrader 4 i Press. Weryfikacja będzie również wymagała od Ciebie potwierdzenia Twojej tożsamości. Możesz użyć kopii dowodu osobistego lub wyciągu bankowego, aby zweryfikować swoją tożsamość. Po zweryfikowaniu się możesz zacząć handlować prawdziwymi pieniędzmi. W ten sposób można sprawdzić, czy chce się zarabiać na rynku w pełnym wymiarze godzin.

Podobne tematy: