MarketWatch to jedna gra giełdowa dla początkujących. W każdy poniedziałek i piątek kupują i sprzedają Państwo akcje. Ta gra jest przeznaczona dla początkujących i pozwala na wykorzystanie tylko około piętnastu lub dwudziestu symboli w ciągu tygodnia. Aby zagrać, należy przeciągnąć logo firmy na kartę transakcyjną “go long” lub “sell short”. Po wykonaniu tych czynności mogą Państwo kupować i sprzedawać akcje na rynku. Proszę jednak pamiętać, że jeżeli nie mają Państwo dużo pieniędzy do zainwestowania, będą mieli Państwo trudności.

Symulatory handlu

Wraz z pojawieniem się handlu internetowego, codzienni inwestorzy mają teraz do dyspozycji mnóstwo narzędzi, a jednym z nich jest symulator handlu. Symulator handlu pozwala Państwu ćwiczyć inwestowanie, umożliwiając inwestowanie w symulowane akcje i wypróbowanie alternatywnych strategii inwestycyjnych, zanim zaryzykują Państwo własne pieniądze. Innymi słowy, symulator umożliwia przetestowanie różnych scenariuszy inwestycyjnych i daje Państwu możliwość uczenia się na błędach innych.

Chociaż handel na papierze jest najbardziej rozpowszechnionym sposobem nauki o inwestowaniu na giełdzie, powinni Państwo również rozważyć skorzystanie z symulatora giełdowego. Mogą je Państwo wypróbować z pomocą brokerów lub giełd internetowych. Inwestorzy starej szkoły mogą woleć używać arkusza kalkulacyjnego lub długopisu i papieru, aby ćwiczyć handel na symulowanej giełdzie. Aby poćwiczyć, należy zanotować wszystkie ważne aspekty procesu handlowego, takie jak ustawienie stopu, wolumen, dzień tygodnia i wewnętrzne dane marketingowe.

Matematyczna gra giełdowa online

Matematyczna gra giełdowa online dla początkujących to świetny sposób, aby nauczyć młodych studentów podstaw giełdy. Gry te zawierają zazwyczaj podstawowe wzory matematyczne, dyskusje na temat terminów inwestycyjnych i kalkulatory on-line. Istnieją również gry typu “Stock Learning Center”, które uczą studentów, jak wybierać akcje na podstawie wcześniejszej wiedzy. Te gry są odpowiednie dla szerokiego zakresu wiekowego i są zabawne dla początkujących.

Gra Giełdowa posiada ceny w czasie rzeczywistym, które są interaktywne i ułatwiają naukę. Gra jest całkowicie bezpłatna i może pomóc nauczycielom w opracowaniu scenariuszy lekcji i zajęć. Nauczyciele mogą nawet zapisać się na bezpłatne szkolenie, aby dowiedzieć się więcej na temat korzystania z gry. Chociaż dostępne są niezliczone darmowe opcje, te dwie gry online są świetnym miejscem na początek. Poniżej przedstawiamy niektóre z naszych ulubionych:

Czytaj również:   Co to jest portfel sprzętowy?

CNBC SST

CNBC SST jest bezpłatną symulacyjną grą giełdową on-line, która uczy studentów inwestowania, podejmowania decyzji i zarządzania pieniędzmi. Każdy zespół studentów zaczyna z wirtualnymi 100.000 dolarów i inwestuje je w portfel akcji. Wybierają akcje na podstawie swoich osobistych preferencji, a zarobione przez nich pieniądze przynoszą odsetki i prowizje. Niezależnie od tego, czy portfele przynoszą zyski czy straty, studenci doświadczają wszystkich tych samych wzlotów i upadków, co prawdziwi traderzy.

Ten symulator giełdowy zawiera komponent edukacyjny MainXed, który niedawno otrzymał nagrodę EdPress Golden Lamp Award za innowacyjne podejście edukacyjne. Zawiera on drukowalne scenariusze lekcji i glosariusze, jak również mini lekcje giełdowe. Zawiera również coroczne i comiesięczne konkursy, jak również konkursy drużynowe sponsorowane przez Junior Achievement i Business Professionals of America. Rejestracja nic nie kosztuje, a na podstawie wyników można wygrać nagrody.

Wealthbase

Jeżeli są Państwo aspirującymi inwestorami, mogą Państwo zagrać w grę giełdową dla początkujących Wealthbase. Ta gra łączy w sobie społeczne aspekty zbierania akcji z rywalizacją w inwestowaniu. Wraz z maksymalnie pięcioma znajomymi mogą Państwo prowadzić przyjacielskie dyskusje na czacie gry. Ta aplikacja jest dostępna zarówno na stronie internetowej, jak i w wersji mobilnej. Oferuje symulację rynku giełdowego, a także możliwość handlu kryptowalutami.

Jedną z zalet gry giełdowej Wealthbase dla początkujących jest to, że daje graczom wirtualną gotówkę o wartości 100.000 dolarów, którą mogą zainwestować w wirtualny portfel. Aplikacja posiada centrum nauki, które prowadzi graczy przez podstawy planowania finansowego i inwestowania. W rzeczywistości, Wealthbase przygotował prawie 20 milionów studentów do niezależności finansowej, ucząc ich inwestowania i planowania finansowego. Przed rozpoczęciem gry giełdowej Wealthbase dla początkujących, rodzice powinni jednak założyć profil dla swojego dziecka.

Podobne tematy: