Możesz się zastanawiać: “Gdzie znajdziemy najlepszy rachunek maklerski?”. Jeśli masz dobre pojęcie o tym, czego oczekujesz od swojego rachunku maklerskiego, czytaj dalej. Te domy maklerskie są dostępne dla każdego, kto chce inwestować na giełdzie. Interactive Brokers, Fidelity i TD Ameritrade to świetne opcje dla Twojego rachunku. Każdy z nich ma swoje zalety, więc możesz wybrać jednego w zależności od swoich potrzeb i budżetu.

TD Ameritrade

TD Ameritrade to jeden z najlepszych rachunków maklerskich zarówno dla nowicjuszy, jak i inwestorów. Oferuje on wiele korzyści, w tym dostęp do godzin przedrynkowych, edukację online i brak minimalnej kwoty otwarcia rachunku. Dodatkowo, oferują 24-godzinną obsługę przez telefon, e-mail i SMS, z możliwością wyboru jednego z wielu języków. Dodatkowo, TD Ameritrade oferuje różne opcje płatności, w tym PayPal i Bitcoin.

TD Ameritrade oferuje cztery różne platformy. Użytkownik może zalogować się za pomocą platformy internetowej, platformy mobilnej lub aplikacji mobilnej thinkorswim. Każda z platform pozwala na przeglądanie pozycji i stanu rachunku. TD Ameritrade oferuje również obszerną bibliotekę z artykułami i raportami badawczymi pochodzącymi z renomowanych źródeł. Ponadto, można również uzyskać dostęp do wiadomości rynkowych i danych ekonomicznych TD Ameritrade.

Oprócz szerokiego wachlarza opcji inwestycyjnych, TD Ameritrade nie pobiera prowizji od akcji, funduszy ETF i opcji. Firma ta oferuje również jeden z największych wybór funduszy inwestycyjnych bez opłat transakcyjnych. Można również otworzyć rachunek maklerski już od 50 lub 100 USD. TD Ameritrade nie pobiera również opłat za prowadzenie rachunku ani opłat transakcyjnych. W przeciwieństwie do niektórych brokerów, nie ma wymogu minimalnego salda na rachunku.

Jeśli jesteś początkującym inwestorem i chcesz korzystać z bardziej zaawansowanej platformy, TD Ameritrade jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Oferują oni wiele platform do inwestowania i badań, a także mobilne aplikacje handlowe dla początkujących. W ofercie znajduje się również duży wybór akcji i funduszy inwestycyjnych. Możesz nawet inwestować w kryptowaluty za pośrednictwem ErisX, giełdy regulacyjnej. Podsumowując, TD Ameritrade to najlepszy rachunek maklerski zarówno dla początkujących, jak i dla inwestorów.

Jeśli nie jesteś pewien, czy otworzyć rachunek maklerski w firmie brokerskiej, formularz wniosku online TD Ameritrade ułatwia rejestrację rachunku. Co więcej, nowe rachunki można otworzyć w ciągu kilku minut. Ponadto, TD Ameritrade oferuje swoim klientom różnorodne rachunki emerytalne i rachunki powiernicze. Są one dostępne 24 godziny na dobę, a specjalista ds. rachunków chętnie służy pomocą.

Czytaj również:   Czym jest waluta bazowa

Poziom “gold-plated” TD Ameritrade oferuje w pełni spersonalizowane portfele. Zarządzający portfelem ściśle współpracują z firmą Morningstar Investment Management, jednym z najbardziej renomowanych dostawców usług finansowych na świecie. Funkcje raportowania spersonalizowanego portfela są zaawansowane, a minimalne kwoty inwestycji wysokie. Ponadto, pionowa obsługa transakcji z wykorzystaniem depozytu zabezpieczającego w TD Ameritrade sprawia, że jest to dobry wybór dla inwestorów spekulacyjnych.

Aplikacja mobilna TD Ameritrade pozwala użytkownikom na handel akcjami online i monitorowanie inwestycji. Zawiera ona również wszechstronną platformę internetową z zaawansowanymi funkcjami wykresów, wiadomościami rynkowymi w czasie rzeczywistym oraz spersonalizowanymi zasobami edukacyjnymi. Koszty prowadzenia rachunku maklerskiego są przedstawione na stronie internetowej, a ponadto istnieje kilka sposobów, aby dowiedzieć się więcej o TD Ameritrade. Gdy już wiesz, czego szukasz, zarejestruj się już dziś, aby założyć rachunek TD Ameritrade. Ten dom maklerski oferuje usługi edukacyjne, aplikacje mobilne oraz rachunki zarządzane.

TD Ameritrade oferuje brak prowizji od akcji, funduszy inwestycyjnych i opcji. Dodatkowo, TD Ameritrade nie ma minimalnych wymagań dotyczących otwarcia rachunku. Oferuje bezprowizyjne transakcje na akcjach, funduszach ETF i opcjach notowanych na giełdzie w USA. Oferuje również rachunki handlowe dla osób indywidualnych i współnajemców z prawem do przeżycia i majątku wspólnego, a także zatrudnia specjalistów z Morningstar Investment Management do przeprowadzania analiz rynkowych.

Oprócz imponującej platformy, TD Ameritrade oferuje bezpłatny symulator o nazwie PaperMoney. PaperMoney zawiera 100 000 USD w wirtualnej gotówce oraz rachunek zabezpieczający. Wykorzystuje on platformę transakcyjną thinkorswim brokera. Klienci mogą uzyskać dostęp do paperMoney za darmo lub skorzystać z bezpłatnego 60-dniowego okresu próbnego. PaperMoney może również pomóc w backtestingu strategii handlowych.

Podobne tematy: